background
keiko
image1 image2 image3

Wyniki II Pucharu Beskidów

 

13 października rozegrany został II Puchar Beskidów, w którym wzięło udział 44 zawodników z sekscji w Jaworzu, Bielsku-Białej i Czechowicach. Gościnnie wystąpili również karatecy z Ogrodzieńca. Oto wyniki zmagań:

 

Grupa A I krok Dziewczynki Kihon

I miejsce             Eliza Czauderna

II miejsce            Magdalena Grzesiowska

III miejsce           Liliana Żerdka

 

Grupa B I krok Chłopcy Kihon

I miejsce             Krzysztof Grzesiowski

II miejsce            Jakub Lach

III miejsce           Igor Karcz

 

Grupa C (dziewczyny, 5 kyu) KATA

I miejsce             Julia Knobloch  

II miejsce            Nadia Tront

III miejsce           Marlena Recman

Grupa C (dziewczyny, 5 kyu) KUMITE

I miejsce             Julia Knobloch  

II miejsce            Marlena Recman

III miejsce           Nadia Tront

 

Grupa D (dziewczyny, 7-8 kyu) KATA

I miejsce             Martyna Gaszczyk

II miejsce            Martyna Modzelewska

III miejsce           Kamila Willmann

Grupa D (dziewczyny, 7-8 kyu) KUMITE

I miejsce             Kamila Willman

II miejsce            Marcelina Pyka

III miejsce           Martyna Modzelewska

 

Grupa E ( chłopcy, 1-5 kyu) KATA

I miejsce             Dawid Soliński

II miejsce            Jakub Okołowski

III miejsce           Kamil Gunia

Grupa E1 (chłopcy, rocznik 2002-2004 1-5 kyu) KUMITE

I miejsce             Dawid Soliński

II miejsce            Jakub Okołowski

III miejsce           Mikołaj Kusak

Grupa E2 (chłopcy, rocznik 2005-2008 5 kyu) KUMITE

I miejsce             Kamil Gunia

II miejsce            Ignacy Piękoś

III miejsce           Radosław Thomalla

 

Grupa F (chłopcy, 7-8 kyu) KATA

I miejsce             Mieszko Grzybowski

II miejsce            Miłosz Kania

III miejsce           Wojciech Thomalla

Grupa F (chłopcy, 7-8 kyu) KUMITE

I miejsce             Mieszko Grzybowski

II miejsce            Miłosz Kania

III miejsce           Wojciech Thomalla

 

Grupa  G Seniorki (kata i kumite)

I miejsce             Anna Żurawska

II miejsce            Wioletta Biedak

III miejsce           Katarzyna Kolonko

2018  Keiko: klub tradycyjnego karate   globbers joomla templates