background
keiko

II Mistrzostwa Podbeskidzia w Karate Tradycyjnym dzieci.

20 stycznia 2018 rozegrane zostały II Mistrzostwa Podbeskidzia w karate tradycyjnym dla dzieci. Na starcie stanęło około 48 zawodników z klubów Sląskiego Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego (Bytom, O. Turniej był sprawdzianem przed kolejną sesją egzaminacyjną w Keiko organizowaną dla członków sekcji karate tradycyjnego.

 

Klasyfikacja końcowa w II Mistrzostwach Podbeskidzia w Karate Tradycyjnym Dzieci

Tytuł Najlepszego Zawodnika Mistrzostw

Magdalena Różyło

 

I krok Dziewczynki Kihon

I miejsce             Aleksandra Żukowska

II miejsce            Marcelina Pyka

III miejsce           Julia Pyka, Martyna Modzelewicz

 

I krok Chłopcy Kihon

I miejsce             Miłosz Kania

II miejsce            Krzysztof Grzesiowski

III miejsce           Wojciech Thomalla, Santino Madzia

 

Seniorzy (kata i kumite)

I miejsce             Wioletta Biedak

II miejsce            Grzegorz Gunia

III miejsce           Antoni Sczesny, Anna Żurawska

 

Grupa A (rocznik 2009-2011, 7-8 kyu) KATA

I miejsce             Oliwia Pogoda  

II miejsce            Natalia Pogoda

III miejsce           Mieszko Grzybowski, Weronika Recman

Grupa A (rocznik 2009-2011, 7-8 kyu) KUMITE

I miejsce             Mieszko Grzybowski    

II miejsce            Weronika Recman

III miejsce           Oliwia Pogoda, Tymoteusz Biedak

 

Grupa B (rocznik 2003-2005, 6-7 kyu) KATA

I miejsce             Patrycja Kruszak

II miejsce            Igor Kowalski

III miejsce           Mikołaj Kusak, Radosław Thomalla

Grupa B (rocznik 2003-2005, 6-7 kyu) KUMITE

I miejsce             Mikołaj Kusak

II miejsce            Patrycja Kruszak

III miejsce           Karolina Graca, Igor Kowalski

 

Grupa C (6 kyu) KATA

I miejsce             Kacper Pogoda

II miejsce            Ignacy Piękoś

III miejsce           Kinga Ordon, Miłosz Wojtczak

Grupa C (6 kyu) KUMITE

I miejsce             Kacper Pogoda

II miejsce            Miłosz Wojtczak

III miejsce           Kinga Ordon, Ignacy Piękoś

 

Grupa D (rocznik 2006-2008, 7-8 kyu) KATA

I miejsce             Magdalena Różyło

II miejsce            Maria Semerak

III miejsce           Julia Knobloch, Maja Wencelis

Grupa D (rocznik 2006-2008, 7-8 kyu) KUMITE

I miejsce             Magdalena Różyło

II miejsce            Marlena Recman

III miejsce           Maria Semerak, Maja Wencelis

2018  Keiko: klub tradycyjnego karate   globbers joomla templates